Kampioenschapsclubmatch LHCN 30-05-2010

Keurmeester: dhr. W. Gulix (Dld.)
                     
mw. N. Desseigne (Fr.)
                      dhr.
P.W.J.M. van Montfoort (Nld.)
                      mw. H..M.M. Klok-’t Hart (Nld.)


Beste teef Fjalar v. Löwengarten, beste reu, BOB en clubwinnaar: Voulé du Clos des Grés

 

REUEN Babyklasse (mw. H..M.M. Klok-’t Hart):

1 VB-Rosaceae Juncelles (Y. van Lobenstein-de Heij)

2 VB-Duuk van het Leonhuuske (A. Schäfer)

3 VB-Cees van het Leonhuuske (J. & J. Neuber)

4 VB-Rosaceae Jensoa (F.H. & J.W. van Dam-de Vries)

 

REUEN Puppyklasse (mw. H..M.M. Klok-’t Hart):

1 VB-Fyodor the Gardian Angel (C. van Brouwershaven)

2 VB-Bralindy Aybo Faithfull Ivy’s (Y. Smit & L. Warmenhoven)

3 VB-Fjodor the Gardian Angel (M. van Gerven)

4 VB-Rexaran’s Ayco (N. van Tongel)

   VB-Lucky Loebas (C.F.M. & C.A.M. Dekkers-vd Bosch)

   VB-Memicedaïska Xica-Thoula (Fam. Aaltink)

   VB-Quandor from Bri-Jos Home (H. Koetsier)

   VB-Memicedaïska Xico-Thoula (G. Koning & A. van Gaalen-Vuijk)

      B-Memicedaïska Xantos-Thoula (       A. Looije)  

      B-Rexaran’s Alvaro Thanos (I. Worell)

      B-Aias Rafail v.d. Vechtse Hoeve (E. Huyskes)

      B-Quby Xtc Speedy from Bri-Jos Home (M. Ceulen)

  WB-Freowine the Gardian Angel (R. Geerling)

GEEN KWAL. Qadeau Paddo Boom from Bri-Jos Home (J.H.J. Palmen)

 

REUEN Jeugdklasse (dhr. W. Gulix):

1 U-Leo Amicanis Fleedwood Floyd (Th. Verheij & M.M. Handels)

         JeugdCAC

2 U-Leo Amicanis Fair Frodo (        J.H. &  C.J.M. Wesseler-van Putten)

3 U-Leo Amicanis Fine Fadou (T. Jansen)

4 U-Leo Amicanis Fifty Fifty (J. Sanders & S. Crielaard)

 ZG-Sconfinato Lagonegro (I.M.H. & R. Woerlee-Leemburg)

 ZG-Rosaceae Indigofera (J.A.W.M. Liebregts)

 ZG-Sconfinato Leonzio Floyd (M. & W. Edens)

   G-Sconfinato Lambrusco Rosso (J.J. Vrolijk)

   G-Rosaceae Hermodactus (T. van der Wal-Boer)

   G-Rosaceae Isotoma (A. de Vos)

   G-Always Sunshine Desperado (E.J. &  M.P.W. de Vogel-Groen)

   G-Sconfinato Lazzaro Larino (D.C. Westerhof & J.M. Koopen)

   G-Sconfinato Luigiano Lauro (M. Betz & I.M. van Aken)

 

REUEN Tussenklasse (dhr. P.W.J.M. van Montfoort):

1   U-Meus Amicus Harko (van Deuren-Claessens.

2   U-Knickerbockers Gamma Ray (C. van Brouwershaven)

3 ZG-Simba vom Kleinen Dorfchen (S. & en P. Mous)

4 ZG-Samba Pa Ti Woscany (J.C. & H.H. Otte-de Vries)

   ZG-Teamaides Postis Per (S. Lopes Cardozo)

   ZG-Fortunato Ricardo Nato del Amore (A. Denslagen)

     G-Karida Kymar from Kalua’s Spirit (M.G. Verheij)

     G-Teamaides Qubic Quintex Diego (C. Waardenburg-Reitsema)

 

REUEN Openklasse (dhr. W. Gulix):

1 U-Rosaceae Ecballium (E. van der Hoff)

2 U-Kwenobe Balfen Aplin (J.H.M. Mars-de Jong)

3 U-Memicedaïska Ultimus (A.H. Verkerk-Wüst)

4 U-Karteros Kunos Minos (H. van Berkel & M. Bechthold)

   U-Clarence Löwe aus Kurpfalz (A.M. & M. Pieper-Hellbrügge)

   U-Rosaceae Echium (Y. van Lobenstein & A.B. van Oyen)

   U-Rosaceae Conium (J.K.J. Meijer)

   U-Bendis Beau van Lizjernanjo (C. Nulle)

   U-Hercules Löwe von Thüringen (F.W. Potters)

   U-Chembba du Clos des Grès (M.L. Bentz)

ZG-Fimofreje Garcon (G. Vanoplinis)

ZG-Heaven Subati van ’t Schooltje (M.G. Pierey)

ZG-Sconfinato Gioberto Giorgo (Y. Haasbroek & P. van Veen)

ZG-Fabio du Plateau Bavarois (A. Denslagen)

ZG-Aran vom Bernsteinmeer (M. Verreth)

ZG-Eros Nato del Amore, NJK (K.G. Huttema)

ZG-Gambler van ’t Laurierenhof (M. Bouwhuis)

ZG-Iwo von der Boxmühle (G. & R. Stallknecht)

ZG-Ramses Richard from Bri-Jos Home (M. Ceulen)

ZG-Penates Woscany (H.J. & J.C.M. Stijnen)

ZG-Airam vom Nordlicht (J. van Hoek & M.G. Verheij)

ZG-Bassador CD Goldlöwe von Tyrol (M. Verreth)

 

REUEN Kampioensklasse (dhr. W. Gulix):

1 U-Voulé du Clos des Grès (M.l. Bentz)

Beste Reu: CAC/BOB = CLUBWINNER
2 U-Meus Amicus Fenno, LU (L. Herremans en K. van Santvoort)

Res.CAC

3 U-Aquino van Diemensland, NL/DE/LU (B. Elshof)

4 U-Rosaceae Amaranthus, JW 06/DE/INT (Y. & H. van Lobenstein-de Heij)

   U-Freelander van ’t Laurierenhof, NL/BE/LU (M. Labeau)

   U-Always Sunshine Ceiran, NL (J. & K. van Zon)

 

REUEN Veteranenklasse (dhr. P.W.J.M. van Montfoort):

1   U-Yarnousch Amazing Kylian, NL (J.H.M. Mars-de Jong)

         VeteranenCAC

2   U-Iltschi Ami Noir von der Bachtalen (B. & S. Bryner)

3 ZG-Merlijn la Joie de Basberger (R. Brandenberg)

 

REUEN Fokkersklasse (dhr. P.W.J.M. van Montfoort):

1 U-Rosaceae Catalpa (Y. & H. van Lobenstein-de Heij)

 

TEVEN Babyklasse (mw. H..M.M. Klok-’t Hart):

1 VB-Zir Ozzy’s Pretty Women von Tulip’s (Y. van Lobenstein-de Heij)

2 VB-Catoo v.h. Leonhuuske (R. Boulengier)

3 VB-Chanel Cynthia v.h. Leonhuuske (B. Elshof)

4 VB-Iliade Lion de la Toison d’Or (C. Sacré)

      B-Dewi v.h. Leonhuuske (R.I. Bertram)

      B-Delaya v.h. Leonhuuske (G. & R. Stallknecht)

 

TEVEN Puppyklasse (mw. H..M.M. Klok-’t Hart):

1 VB-Memicedaïska Wanikiya (I. Lems)

2 VB-Lima Zola vom Löwengarten (K. Rogman)

3 VB-Autumn Kishimojin Made by Dakini’s (A. Lindeboom & P. Huisman)

4 VB-Memicedaïska Xorba-Thoula (J.M.M. & M.C.M. Engels-Lacet)

   VB-Autumn Kuan Yin Made by Dakini’s (A. Lindeboom & P. Huisman)

   VB-Lucky Lotus from Kalua’s Spirit (A.M. van Garrel-van Luit)

   VB-Autumn Palden Lhamo Made by Dakini’s (A. Lindeboom & P. Huisman)

   VB-Autumn Bodhisattva Made by Dakini’s (R. Hoftijzer & R. Weimar)

   VB-Rexaran’s Amika (A. & A. Koks-Hoep)

   VB-Bralinda Amara Faithfull Ivy’s (E. Schmits-Greven)

   VB-Arpadi Hazi-Barsonytalpu Leo Cukor (J. & K. van Zon)

   VB-Ariadne Gaia v.d. Vechtse Hoeve (J. van Ravenhorst)

   VB-Memicedaïska Xylia-Thoula (J. & F. Sprinkhuizen)

   VB-Lucky Lytle from Kalua’s Spirit (M. Post)

   VB-Rexaran’s Akira (E. Boeders)

   VB-Asteria Mycene v.d. Vechtse Hoeve (H. de Backer)

   VB-Memicedaïska Xena-Thoula (A. de Heer)

   VB-Rexaran’s Amy (Fam. Vierdag)

      B-Lucky Limit from Kalua’s Spirit (M.G. Verheij)

      B-Quins Jokkel Lady from Bri-Jos Home (L.H.E. Gort)

 

TEVEN Jeugdklasse (mw. N. Desseigne):

1 U-Zybilla Zarina v.d. Hexenbrücke  (F. & M. Surinx-Gérimont)

         JeugdCAC

2 U-Lana-Enya vom Holzland (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

3 U-Irene v.h. Hof van Eden (F. & M. Surinx-Gérimont)

4 U-Rosaceae Iris (Y. & H. van Lobenstein-de Heij)

   U-Sconfinato la Trussardi (A. Schut & R. Brandenberg)

   U-Leo Amicanis Frozen Flavour (E. Berkien & M. Poelenjee)

   U-Always Sunshine Dixie Pixie (J. & K. van Zon)

   U-Idol-Angel from Yellow’s Garden (A.J.H.M. Koks)

   U-Leowico’s Utah (J.C. Honselaar-Hauber)

ZG-Leowico’s Tessa (L.E.  & P. Huiskes-Osinga)

ZG-Ischanty Monti Dell’ Amore (F.  & C. van der Vlies)

ZG-Sconfinato Laterza Terra (B. van Hoogstraten)

ZG-Eleonora Domus Corona (B. Westerveld)

GEEN KWAL. Sconfinato Lampedusa Di Liona (A.M. van As)    .

 

TEVEN Tussenklasse (dhr. P.W.J.M. van Montfoort):

1 U-Irawadi vom Löwengarten (van Deuren-Claessens)

2 U-Daya ‘t Jonge Venebos (L.H.J. Hazelhorst)

3 U-Davina von der Geestequelle (G. & R. Stallknecht)

4 U-Lionslord Captive Spirit (A. Binnekade)

 ZG-Surprise Woscany (A.U.F. Bangert)

 ZG-Salsa Ayga Woscany (C. Dusseldorp)

 ZG- Jantonely Honey Bunny (M. de Jonge-Winter)

 ZG-Zir-Ozzy’s Valoria av Tibia (J. Harte-Andriessen)

 ZG-Thaleia Danaye Woscany, NJK (W.J. Lennartz)

 ZG-Jonkvrouw Jasmijn v.d. Blandinushof (L.C. van Cuijk)

 ZG-Thalassa Woscany, NJK (J. Gerrits & H. Engbers)

 ZG-Fandango Che Tinde Nato del Amore (H. Hanssen & H. Jeucken)

 

TEVEN Openklasse (mw. N. Desseigne):

1 U-Rosaceeën Elettaria (Y. van Lobenstein-de Heij)

2 U-Beauty ’t Jonge Venebos (V.F. Wijma-Scholte)

3 U-Yarnousch Dasja Sanya (L.H.J. Hazelhorst)

4 U-Rim Hassani Kuzi vom Kleinen Dorfchen (K. Rogman)

   U-Karabas Ihalana Jurnea Djembé (P. van Gend)

   U-Memicedaïska Unique (P. Achterkamp-Hulshorst)

   U-Bindi v.h. Leonhuuske (B. Elshof)

   U-Rosaceeën Elytrigia (D. Wagenaar)

   U-Sconfinato Freccia d’Oro Mocca (A. Schut)

   U-Leolenkos Addah Lizz (J. Vonk-van Diepen)

   U-Rosaceae Acidanthéra (R. & L. van Haren-Zwanenburg)

   U-Rana Violet Roos from Bri-Jos Home (G. & A. van Herck)

   U-Lejonvinden’s Queen of Teddybear (S. Lopes Cardozo)

   U-Leo Amicanis Etcetera Etcetera (E. Berkien & J. Herrijgers)

   U-Hespéra Lion de la Toison d’Or (C. Sacré)

   U-Ebby vom Eichbüel (A. Lindeboom en P. Huisman)

   U-Rosaceeën Erica (Familie Mörchen)

   U-Yarnousch Ezebenezer (A.M.T. Schumacher-Wessels)

   U-Memicedaïska Vip (G. Oortwijn)

 ZG-Sasyena Ayce Buha from Bri-Jos Home (P.W.J. Ideler)

 ZG-Umbra Amber from Bri-Jos Home (P.W.J. &  F.F. Ideler-Minderman)

 ZG-Gina du Plateau Bavarois (N. Spinnael)

 ZG-Kiryas v.d. Lefwinus (M.M. Tournier & L.C.J. Jonckbloedt)

 ZG-Karabas Moefka’s Monga Modjadji (S.M. Christan-Luchsinger)

 ZG-Rosaceae Wolffia (J.K.J. Meijer)

 ZG-Agdid Hendrikje Daantje (J.C. &  H.H. Otte-de Vries)

 ZG-Van de Nobofarm Demi Darling (B.W. Westerneng)

 ZG-Leowico’s Pride Diezel (E. Broeders)

 ZG-Hemera-Hekate von Himmelwald (J. Meijers)

 ZG-Gally du Plateau Bavarois (C. Waardenburg-Reitsema)

 ZG-Yarnousch Faithfull Ivy (E. Schmits-Greven)

 ZG-Babouschka v.h. Leonhuuske  (R. Boulengier)

 ZG-Memicedaïska Utopia (J. Hofman)

 ZG-Memicedaïska Vaico Pumba (Y.M.T. van Steenis-Nieuwland)

  M-Xavjenna Suyeta of Koyaanisquatsi (J. Vos)

  M-Oleta des Fretillons (R. Hazebroek)

 

TEVEN Kampioensklasse (mw. N. Desseigne) :

1 U-Fjalar vom Löwengarten, NL/LU (Y. van Lobenstein-de Heij)

         Beste Teef: CAC

2 U-Diglow’s Moyra Lass of Usquebaugh, NJK/NL (M. Morsch-Weijzig)

3 U-Véjuw Zascha, NL (J. & K. van Zon)

 

TEVEN Veteranenklasse (dhr. P.W.J.M. van Montfoort):

1 U-Aranka Luna Maison des Petit, NVK (A. C. Klein Bakker)

2 U-Rosaceae Silene (Y. & H. van Lobenstein-de Heij)

3 U-Fastwin’s Abigail (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

4 U-Neeva Britt van Borja’s Home (J. & H. Moes)

   U-Quality v.h. Spinnenest (P. Achterkamp-Hulshorst)

 ZG-Signora Bo-Yentle Nato del Amore (M.M. Gentile)

 

TEVEN Fokkersklasse (dhr. P.W.J.M. van Montfoort):

1 U-Fastwin’s Choice Lotte (I. Slettenhaar-Vogels & I. Lems)

         Res.CAC

2 U-Memicedaïska Themba (I. Lems & A. van Gaalen)

3 U-Memicedaïska Sorbers Dara (I.J. Lems & J.J. Sorber)

4 U-Dionysia Domus Corona (W. Kroon)

   U-Blekx-Farm Pippeloen (M.J. Blekxtoon)

 ZG-Fadia Maison des Petit (A. C. Klein Bakker)

 ZG-Fastwin’s Girl Next Door (I.L.M. Slettenhaar-Vogels) 

 ZG-De La Rosa v. Leuenfort (Mahnert & Ueckermann)

 

Fokgroepklasse:

Kennel Memicedaiska (2 groepen)

Kennel Rosaceae

Kennel Rosaceeën

Kennel The Gardian Angel

Kennel Sconfinato

Winnaar: Kennel Memicedaiska

 

Nakomelingenklasse:

Memicedaiska Themba

Sconfinato Freccia D'oro Mocca

Rosaceae Amaranthus

Fastwin's Choice Lotte.

Winnaar: Fastwin's Choice Lotte

 

Koppelklasse:

Rosaceae Amaranthus & Fjalar vom Löwengarten  

Winnaar: Rosaceae Juncelles & Zir Ozzy's Pretty Women von Tulip's

 

Kind-Hond show (thema “Muis”)

Denise met Fenna

Lisa met Boaz

Annabelle met Lana

Jelle met Lola

Marinthe met Sanya

Laura met Gally

Kevin met Diego

De mooiste: Kim met Noa